Ženský cyklus

Narodili sme sa ako ženy. Žijeme ale život ženy? Sebaisté a silné budeme iba vtedy, ak pôjdeme svojou cestou, cestou ženy.

Ako ženy máme za sebou obdobie emancipácie, ktoré  nás  vtiahlo do sveta mužov. Do sveta súperenia, v ktorom sme zabudli na svoju vznešenosť, pôvab, jemnosť, súcit, pretože vo svete mužov sú to slabosti. Patria však k našej kráse. Cesta ženy a muža je preto odlišná a neporovnateľná. Sebaisté a silné budeme iba vtedy, ak pôjdeme svojou cestou, cestou ženy.

12 dielny cyklus – „Podstata a vnútorné bohatstvo Ženskosti”

Hľadanie pravej ženskej podstaty je cesta, ktorou pôjdeme k našim ženským predkyniam, našim matkám a prababičkám … Až na najvzdialenejší začiatok, kde sú – pre niekoho bohyne, pre iného Matka Zem, či Eva, pre niekoho náhoda alebo vesmírna inteligencia a možno ticho a tma.
Prejdeme civilizáciami, ktoré tvorili archetypy a vzory, vďaka ktorým vieme byť matkami, múdrymi ženami, bojovníčkami, milenkami, umelkyňami, kráľovnami, opustenými ženami, ale aj divožienkami…
Dotkneme sa znovu jemnej ženskej energie, ktorá nám vráti vitalitu, zdravie a sebaistotu.
Budeme splietať nitky ženskosti, kde patrí láska, múdrosť, tvorivosť, radosť, úcta, veselosť, voľnosť, hravosť, túžba, súcit, vďačnosť, zvrchovanosť, krása, sexualita …
Byť krásnou, očarujúcou a obdivovanou je odvekou túžbou už malých dievčat. Ich pochybnosti, ich otázky cítime vždy, keď prejdeme popri zrkadle. Žena bola stvorená ako krásna, celou svojou podstatou. Je poslaním žien prinášať tomuto svetu krásu, vznešenosť a múdrosť. Pretože krása ženy je príliš cenná na to, aby sme ju stratili, aby sme na ňu zabudli.

Celým cyklom nás budú sprevádzať dynamické meditácie, rôzne katarzné a tanečné metódy, masáže, cvičenia tantra jogy. Cyklus doplníme rodinnými konšteláciami, ktoré budú zamerané na tému žien, ich zranení, zneužívania i ponižovania.

Miesto konania: Zvolen,  Tehelná 4  ( Budova KLEMO)

V prípade záujmu sa môžete prihlásiť na adamcova@psychovital.sk
Viac informácií na www.psychovital.sk , t.č. 045/53 26 96, 0911 125 549

Dotkneme sa znovu jemnej ženskej energie, ktorá nám vráti vitalitu, zdravie a sebaistotu.

Prečítajte si tiež

Systemické rodinné konštelácie

Cieľom individuálnych alebo skupinových sedení je nájsť riešenia, ktoré pomáhajú znovu získať vnútornú slobodu. Urobiť to, čo je nevyhnutné na obnovenie vzťahov a prijať silu, ktorá nám umožní žiť naplnený život tak, ako skutočne chceme.

Zobraziť

Cyklus pre deti

Netreba sa učiť treba vedieť … Jedinou skutočne hodnotnou vecou na svete je intuícia, povedal Albert Einstein.

Zobraziť

Terapia hrou

V terapii hrou u detí sú hračky slová a hranie je ich reč. Terapia hrou poskytuje deťom priestor na nový spôsob komunikácie. Hra dieťaťa odhaľuje, čo dieťa práve prežíva, odráža jeho pocity, čo potrebuje a ako cíti samo seba.

Zobraziť