Klub mladých maminiek a budúcich maminiek

Ak sa mladá žena stane matkou jej život sa zmení, jej psychiku ovláda materský inštinkt ale aj množstvo strachov, nastupuje neistota a nedôvera v seba.

Mnohé hľadajú odpovede na otázky – čo a ako s dieťaťom, čo s partnerom, čo s rodičmi, svokrovcami, čo s prácou, ako vychovávať? Objavujú sa problémy a ochorenia detí.

Otázok veľa a odpovedí tiež, ktoré ale počúvať.

Príčinu mnohých ťažkostí, chorôb a rôznych problémov hľadáme iba v čase, v ktorom žijeme, pričom tieto prejavy majú svoj príbeh, ktorý môžeme sledovať vo viacerých generáciách. Sú to práve deti, ktoré svojimi chorobami, poruchami správania, učenia, depresiami, závislosťami, vynášajú na povrch niečo, čo potrebuje byť videné a prijaté také, aké je. Rodinné konštelácie sú cestou poznania týchto príbehov s možnosťou zmeniť ich.

Naučíme sa hľadať túto cestu poznávania a obnovovania dôvery v seba, v svoj inštinkt a svoju múdrosť. Odpovedať si budeme na otázky: Ako riešiť problémy? Ako poznať príčiny detských ochorení? Ako žiť plnohodnotný vzťah v rovnosti a v pohode?

Viac informácii vám poskytneme na t.č. 0911125549 alebo priamo na ambulancii Psychovital s.r.o., Tehelná 4, Zvolen

Máte záujem? Dajte vedieť! 

Prečítajte si tiež

Umenie výchovy

Pozrieme sa na tému výchovy z pohľadu minulosti, prítomnosti a predovšetkým z pohľadu vlastných skúseností vás ako rodičov.

Zobraziť

Systemické rodinné konštelácie

Cieľom individuálnych alebo skupinových sedení je nájsť riešenia, ktoré pomáhajú znovu získať vnútornú slobodu. Urobiť to, čo je nevyhnutné na obnovenie vzťahov a prijať silu, ktorá nám umožní žiť naplnený život tak, ako skutočne chceme.

Zobraziť

Ženský cyklus

Dotkneme sa znovu jemnej ženskej energie, ktorá nám vráti vitalitu, zdravie a sebaistotu. Narodili sme sa ako ženy. Žijeme ale život ženy? Sebaisté a silné budeme iba vtedy, ak pôjdeme svojou cestou, cestou ženy.

Zobraziť
Menu