Klub mladých maminiek a budúcich maminiek

Ak sa mladá žena stane matkou jej život sa zmení, jej psychiku ovláda materský inštinkt ale aj množstvo strachov, nastupuje neistota a nedôvera v seba.

Mnohé hľadajú odpovede na otázky – čo a ako s dieťaťom, čo s partnerom, čo s rodičmi, svokrovcami, čo s prácou, ako vychovávať? Objavujú sa problémy a ochorenia detí.

Otázok veľa a odpovedí tiež, ktoré ale počúvať.

Príčinu mnohých ťažkostí, chorôb a rôznych problémov hľadáme iba v čase, v ktorom žijeme, pričom tieto prejavy majú svoj príbeh, ktorý môžeme sledovať vo viacerých generáciách. Sú to práve deti, ktoré svojimi chorobami, poruchami správania, učenia, depresiami, závislosťami, vynášajú na povrch niečo, čo potrebuje byť videné a prijaté také, aké je. Rodinné konštelácie sú cestou poznania týchto príbehov s možnosťou zmeniť ich.

Naučíme sa hľadať túto cestu poznávania a obnovovania dôvery v seba, v svoj inštinkt a svoju múdrosť. Odpovedať si budeme na otázky: Ako riešiť problémy? Ako poznať príčiny detských ochorení? Ako žiť plnohodnotný vzťah v rovnosti a v pohode?

Viac informácii vám poskytneme na t.č. 0911125549 alebo priamo na ambulancii Psychovital s.r.o., Tehelná 4, Zvolen

Máte záujem? Dajte vedieť! 

Prečítajte si tiež

Terapia hrou

V terapii hrou u detí sú hračky slová a hranie je ich reč. Terapia hrou poskytuje deťom priestor na nový spôsob komunikácie. Hra dieťaťa odhaľuje, čo dieťa práve prežíva, odráža jeho pocity, čo potrebuje a ako cíti samo seba.

Zobraziť

Systemické rodinné konštelácie

Cieľom individuálnych alebo skupinových sedení je nájsť riešenia, ktoré pomáhajú znovu získať vnútornú slobodu. Urobiť to, čo je nevyhnutné na obnovenie vzťahov a prijať silu, ktorá nám umožní žiť naplnený život tak, ako skutočne chceme.

Zobraziť

Cyklus pre deti

Netreba sa učiť treba vedieť … Jedinou skutočne hodnotnou vecou na svete je intuícia, povedal Albert Einstein.

Zobraziť